Онлайн консультації

Пошук за ключовим словом раніше наданих консультацій

Онлайн консультації

   Запитань: усього-1991, сьогодні-0;    відповідей: усього-1991, сьогодні-0


Сортування
Є відповідь  
Опубліковано  
Чекає на відповідь  
Опубліковано  
І ще запитання про декларацію - а якщо пенсійний відмовляється надати мені її суму пенсії, а я не знаю її. То як бути?
Автор запитання: Альона - 27-02-2020 11:32:33

Рекомендую надіслати письмовий запит до відповідного відділення ПФУ, з поясненням, що вказані дані потрібні для заповнення декларації і обов'язково добийтесь письмової відповіді, в т.ч. з відмовою. Це важливо насамперед для захисту на випадок притягнення до відповідальності за неправдиву інформацію в декларації.  І ще, як варіант, Ви як спадкоємець, зверніться до нотаріуса в якого відкрита спадщина. Попросіть зробити нотаріальний запит до ПФУ

Доброго дня. Я державний службовець, маю подати декларацію за 2019 рік. Я проживала разом зі своєю мамою - пенсіонеркою, яка померла в грудні 2019 р. Чи потрібно мені показувати в декларації її пенсію. Дякую.
Автор запитання: Альона - 27-02-2020 10:41:10

Доброго дня! Так, потрібно, осікльки Ваша мама у 2019 році одержувала дохід.

Дякую за відповідь про переведення на нижчу посаду. В мене ще одне запитання. На даний час я працюю вже провідним спеціалістом . В іншій державній установі мені пропонують роботу на посаду головного спеціаліста. Мене можуть взяти по переводу чи потрібно проходити конкурс?
Дякую.
Автор запитання: Альона - 26-02-2020 12:31:33

Якщо мова йде про переведення із одної на іншу посаду держслужбовця по застосовуються положення ЗУ "Про державну службу", зокрема  ст.41, згідною з якою Державний службовець з урахуванням його професійної підготовки та професійних компетентностей може бути переведений без обов’язкового проведення конкурсу:  на іншу рівнозначну або нижчу вакантну посаду в тому самому державному органі, у тому числі в іншій місцевості (в іншому населеному пункті), - за рішенням керівника державної служби або суб’єкта призначення;  На рівнозначну або нижчу вакантну посаду в іншому державному органі, у тому числі в іншій місцевості (в іншому населеному пункті), - за рішенням суб’єкта призначення або керівника державної служби в державному органі, з якого переводиться державний службовець, та суб’єкта призначення або керівника державної служби в державному органі, до якого переводиться державний службовець. Державний службовець, призначений на посаду без конкурсу, не може бути переведений на вищу посаду державної служби без проведення конкурсу.

Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи може начальник управління видати мені повідомлення про те, що " в зв"язку з оптимізацією та упорядкуванням структури в нашому управлінні мене переводять з головного спеціаліста відділу на провідного спеціаліста. А також , що істотні умови державної служби не може бути збережено". Мої посадові обов"язки при цьому зовсім не змінились.
ДЯКУЮ.
Автор запитання: Альона - 26-02-2020 10:47:34

Доброго дня! Так, може. Однак вказане повідомлення має носити виключно інформаційний характер. Без Вашого погодження призначення на нову посаду не можливо. В той же час, при відмові Вас може бути звільнено.

Доброе утро, проконсультируйте, пожалуйста, действительно ли работнику в его день рождения по законодательству предоставляется отгул.
Автор запитання: Михаил - 26-02-2020 10:31:38

Доброго дня! Ні, це не так.

Чи можна замовити у Вас повне супроводження моїх справ пов'язаних з судовим процесом по розлученню та аліментах? Яка Вартість послу?
Автор запитання: Ванда - 24-02-2020 15:07:38

Доброго дня! Я можу вести Вашу справу в усіх районних судах Києва і Київської області. В інших областях така послуга не матиме економічного сенсу. Про вартість послуг можете дізнатись на відповідному розділі сайту та за телефоном 067-7008820.

Доброго дня. При ДТП кошти відшкодовуються страховими обом учасникам чи тільки невинному?
Автор запитання: Зоряна - 24-02-2020 14:43:57

Доброго дня! Це залежить від виду страхування та умов страхового договору. Якщо говорити про "автоцивілку", то вона покриває збитки, які застрахована особа спричинила іншому учаснику руху (в залежності від умов договору й власним пасажирам). При цьому, шкода, щоа була спричинена автомобілю власника поліса не відшкодовується.

Уточнення до питання про відстрочку.
1. Призовнику виповниться в березні 18 років.
2. Він єдиний син у матері,мати працездатна.
3. Батько помер.
Наперед дякую за відповідь.
Автор запитання: Віра - 24-02-2020 11:07:09

У вказаному Вами випадку підстави для відстрочки від призову відсутні.

Доброго дня! Надайте будь ласка консультаціюз такого питання: Чи має право на відстрочку від служби в армії напівсирота? Дякую .
Автор запитання: Віра - 24-02-2020 10:14:20

Доброго дня! Згідно ст.17 ч.2 ЗУ "Про військовий обов'язок і військову службу", - відстрочка від призову на строкову військову службу за сімейними обставинами за їх бажанням надається призовникам, які мають:

непрацездатних батька і матір чи одинокого непрацездатного батька (одиноку непрацездатну матір) або непрацездатних осіб, під опікою, піклуванням чи на утриманні яких перебував призовник, або осіб, над якими призовник здійснює опіку чи піклування, якщо вони не мають інших працездатних осіб - громадян України, зобов'язаних відповідно до законодавства їх утримувати. Непрацездатність зазначених осіб визначається в порядку, встановленому законодавством; одинокого батька або одиноку матір, у яких на утриманні перебувають двоє чи більше неповнолітніх дітей, до досягнення старшим із них повноліття за умови офіційного працевлаштування призовника;

Доброго дня.

Підкажіть, будь ласка, які документи необхідно надати в воєнкомат для відстрочки за сімейними обставинами?
(мати - одинока та інвалід 2-ї групи)

Дякую!
Автор запитання: Сергій - 23-02-2020 12:17:23

Доброго дня! Потрібно подати заяву про надання відстрочки. До неї долучити копії свого паспорту, паспорту матері, свідоцтва про інвалідність, підтвердження факту, що мати одинока (розлучення, смерть чоловіка, тощо).

Yandex.Metrika